Zielona 7 Gravel – Nowy wariant trasy!

  • piotr 
serwis rowerowy warszawa

Dla entuzjastów rowerowych w Polsce mamy świetną nowinę – właśnie otwarto nową trasę rowerową z Warszawy do Gdańska, która wiedzie przez malownicze tereny Polski północnej.

Trasa ta jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą połączyć aktywny wypoczynek z podziwianiem urody polskiej przyrody. Jest to też doskonała opcja dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo, gdyż trasa jest całkowicie bezpieczna i posiada wszystkie potrzebne udogodnienia dla rowerzystów.

Trasa rozpoczyna się w Warszawie i prowadzi przez piękne tereny Mazowsza, Mazur i Kaszub.  Prowadzi przez malownicze nadmorskie miejscowości takie jak Ostróda, Pasłęk czy Elbląg, aż do celu w Gdańsku. Na trasie znajduje się również wiele restauracji, kawiarni i sklepów, w których można odpocząć, zjeść i napić się czegoś pysznego.

Trasa ta jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób szukających niezapomnianych wakacji. Można wybrać się samodzielnie lub dołączyć do zorganizowanej grupy rowerowej. Bez względu na wybór, trasa ta z pewnością dostarczy niesamowitych wrażeń i wspaniałych widoków.

Zapraszamy wszystkich miłośników rowerów na wspólny przejazd tą nową trasą. To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi w pięknych okolicach Polski północnej. Można wypożyczyć rowery na miejscu lub zabrać ze sobą swoje własne. Dajcie się porwać na tę przygodę i cieszcie się urodą polskiej przyrody!

więcej informacji znajdziecie tutaj 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *