Zawieźliśmy rowery do Ukrainy, w ramach akcji Oddaj Rower

  • piotr 
serwis rowerowy warszawa

Oddaj Rower to akcja charytatywna, której celem jest zbiórka rowerów od darczyńców, ich dokładny serwis a następnie przekazanie rowerów dla potrzebujących dzieci. 

Od naszych wspaniałych darczyńców otrzymaliśmy łącznie 8 rowerów.Jak co roku Ekipa Świętego Mikołaja zebrała się wspólnie, żeby  dokładnie przygotować rowery. Wymienialiśmy siodełka, łańcuchy, klocki hamulcowe czy dętki.  Wielkie dzięki za Bartka z Rok Na Rowerze  Adama z BikeTEST i Feliksa z HexaBike


W tym roku zawieźliśmy rowery dla dzieci z rodzin uchodźczych  do Ukrainy będących pod opieką Stowarzyszenia Eco-Mercy 
Ta ogranizacja już od przeszło dwóch dekad zajmuje się propagowaniem ruchu i aktywnego trybu życia wsród młodzieży, również tej z mniejszymi szansami. W obliczu wojny w Ukrainie, Stowarzyszenie aktywnie udziela się w udzielaniu pomocy poszkodowanym a także udziela schronienia rodzinom uchodźczym z całego kraju.

Poza rowerami z akcji Oddaj Rower przekazaliśmy też narzędzia rowerowe, sakwy, chemię rowerową, kamizelki odblaskowe oraz oświetlenie rowerowe.  Do przekazanych darów przyłączyli się Kooza Serwis Rowerowy  oraz JackPack

Działamy dalej! 

Nie kończymy  naszej misji! Wciąż poszukujemy turystycznych rowerów młodzieżowych na kołach- 28′ oraz sakw, które przekażemy w kolejnych miesiącach. 

Stowarzyszenie Eco-Mercy planuje na wiosnę rajd rowerowy dla młodzieży. Młodzi rowerzyści przyjadą z Ukrainy do Polski, do organizacji tego celu brakuje odpowiednich rowerów oraz wspomnianych sakw. 

Jeżeli chcesz przekazać rower lub sakwy? Napisz do nas: info@travelbike.pl 

 

 

zdjęcia z przekazania rowerów 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *