Rowerem przez zamarznięty Bajkał pokaz Jakuba Rybickiego

  • piotr 
Jakub Rybicki w TravelBike w Warszawie

Wielkim wyróżnieniem była  dla nas wizyta Jakuba Rybickiego, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich  podróżników rowerowych.

Jakub Rybicki to niesamowity człowiek, wszelako uzdolniony człowiek renesansu.  Z wykształcenia socjolog z zamiłowania dziennikarz i fotograf a w dodatku rowerzysta.

Jak sam o sobie mówi,  że włóczy się po świecie, robię zdjęcia i piszę i opowiada o dziwach, którym się dziwi.

Kuba to też niesamowicie uzdolniony fotograf, wygrałem sporo festiwali podróżniczych w tym najbardziej prestiżowe światowe konkursy fotografii podróżniczej Travel Photographer of The YearSony WPO, SIPA, polskie Viva! Photo Awards i Gran Prix festiwalu Kolosy.  Na co dzień Kuba pracuję jako fotograf i dziennikarz podróżniczy, współpracuję gazetami National Geographic Traveler, Magazyn Podróże, Kontynenty, Elle Man, Rowertour, Bikeboard, Magazyn Rowerowy, portalami Wirtualna Polska, Onet.pl, Interia.pl, Gazeta.pl,

Podczas spotkania Rowerem przez zamarznięty Bajkał  w Travel Bike mogliśmy posłuchać o jednej z najciekawszych wypraw Kuby – rowerem przez zamarznięte jezioro Bajkał. To opowieść nie tylko o rowerowych zmaganiach ale też o historii samego Bajkału a także lokalnej kulturze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *