Przekazaliśmy 35 rowerów do Domów Dziecka – akcja Oddaj Rower – podsumowanie

  • piotr 

Wielkie dzięki za Wasz wkład w tegoroczną akcję Oddaj Rower, wspólnymi siłami udało nam się przekazać 35 rowerów do czterech Domów Dziecka w Warszawie.

To już nasz drugi rok udziału w akcji,  tegoroczna edycja zyskała juz rangę ogólnopolskiej. Powołana została też fundacja, która czuwa promocją akcji i jej płynnym przebiegiem.

Czym jest akcja #ODDAJROWER ?  „Jeśli masz rower, o którym często zapominasz lub od lat brakuje Ci czasu na wymianę dętki, pomalowanie szprychy czy zreperowanie siodełka – możesz zrobić z nim coś dobrego. Twój rowerek dziecięcy, góral, składak, czy ścigacz zyska drugie, szczęśliwe życie. Wreszcie, ktoś znowu go pokocha i zabierze na wycieczkę” tak promuję akcję Fundacja OddajRower 

W tym roku przynieśliście do nas  aż 35 rowerów! Wszystkie dokładnie umyliśmy, wymieniliśmy zużyte części, siodełka rączki dętki czy opony. Na końcu na każdy rower przywiązaliśmy wstążeczkę tak, żeby wiadomo było, że rowery są przekazane jako prezenty.

Serdecznie podziękowania! 

Przede wszystkim dla Was, podarowaliście swoje rowery, czasami transportując je z odległych dzielnic Warszawy a czasami nawet z miejscowości oddalonych o wiele kilometrów! Przekazaliście rowery w bardzo dobrym stanie, dzięki czemu ich naprawa byłą możliwa a rowery wyglądają naprawę dobrze.

Gdzie trafiły Wasze rowery?

Do domów dziecka, co ważne, rowery będą przekazywane dalej do innych placówek w zależności od zapotrzebowania, zawieźliśmy rowery do lokalizacji:

Dom Dziecka nr.2 ul. Jaktorowska 6
Dom dziecka nr.1 aleja Zjednoczenia 34
„Zielona Dolina” ul. Szczotkarska 19
Dom Dziecka nr.16 ul. Międzyparkowa 5

Bez pomocy Elfów by się nie udało…

Szczególne podziękowania należą się naszym Elfom, czyli naszym przyjaciołom, którzy poświęcili swój czas, żeby pomóc przygotować rowery i przeserwisować rowery. Rowery zostały dokładnie oczyszczone, dokładnie wymieniliśmy stare opony i przebite dętki, na zrobionych rowerach zawiesiliśmy tez kokardki 🙂

 

Poniżej zdjęcia z naprawy rowerów oraz ich przekazywania do domów dziecka 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *