Nowa usługa – serwis nart i snowboardów

  • piotr 
Serwis Nart w Warszawie

Zawsze będziemy wierni naszym korzeniom i głównym przedmiotem zainteresowania pozostaną rowery i podróże rowerowe.
Nie mniej jednak trudno nam zignorować dobrodziejstwa zimy i sportów zimowych. Właśnie dlatego uruchomiliśmy nową usługę, serwis nart i snowboardów.

We współpracy z naszymi partnerami z Absoulte bikes dołączyliśmy dla naszych klientów  ofertę na profesjonalny serwis sprzętu zimowego oparty o najlepsze narzędzia i smary szwajcarskiej firmy TOKO.

Usługa dopasowana do Twoich potrzeb.

Ważne jest dla nas, żeby prawidło zdiagnozować Twoje potrzeby, dlatego w zależności od stylu jazdy  i zaawansowania odpowiednio przygotujemy Twój sprzęt zimowy.

Smarujemy narty i snowboardy smarami uniwersalnymi lub zgodnie z preferencjami użytkowników, w zależności od stopnia zaawansowania i temperatury otoczenia. Smarowanie zawsze jest przeprowadzane na gorąco, dokonywane jest wielokrotnie, aż do uzyskania idealnej powierzchni ślizgu.

Doświadczenie i precyzja

Prace są wykonywane przez specjalistów z wieloletnim stażem w serwisie sprzętu zimowego, regularnie podnoszących swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach, co daje gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie.

cennik dostępny jest w zakładce oferta

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *