Akcja #OddajRower czyli zrobimy dzieciom odjazdowe Święta!

  • piotr 
Akcja Oddaj Rower

W tym roku dołączyliśmy do akcji #ODDAJROWER

Oddaj Rower to akcja w której możesz sprawić komuś radość na święta! Zbieramy używane rowery, serwisujemy je i przekazujemy Domów Dziecka, Hospicjów i innych placówek, w których rowery znajdą szczęśliwych posiadaczy!

Jeśli masz rower, którego juz nie używasz? Może Twoje dziecko wyrosło już ze swoich dwóch kółek?  Możesz sprawić, żeby rowerek dziecięcy, góral, czy ścigacz zyskał drugie, szczęśliwe życie. Wreszcie, ktoś znowu go pokocha i zabierze na wycieczkę.

Czy właśnie pomyślałeś sobie – „Nie mam roweru, ale bardzo chciałbym pomóc” – nic nie szkodzi. Udostępnij info o naszej akcji!
Przebieg i relację z akcji można będzie śledzić na facebook’u (kliknij i sprawdź)

Akcja organizowana jest już od trzech lat przez Sprint Centrum Rowerowe z Białegostoku. Tylko podczas poprzedniej edycji udało się przekazać 86 rowerów do takich miejsc jak  Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 2 im. dr I. Białówny do Rodzinnego Domu Dziecka Świętej Rodziny z Nazaretu Caritas Archidiecezji Białostockiej a także Rodzin pod opieką Fundacja “Pomóż Im” Hospicjum dla Dzieci, Domu Pomocy Społecznej w Zaściankach oraz Placówki “Nasz Dom: Dobry Pasterz” a nawet, pomimo swoich gabarytów, zmieściły się też do Szlachetnej Paczki.


Jak to działa ? 

Przynosisz do nas rower (pamiętaj że rower, który przekazujesz ma sprawiać radość, jeżeli jest bardzo poniszczony może nie nadawać się na prezent)

My robimy każdy rower na błysk. Sprawdzimy kondycję roweru i wymienimy zużyte części na nowe i podkręcimy jego wygląd.

Oddamy w dobre ręce! Jeszcze przed gwiazdką Twój odpicowany rower sprawi radość jakiemuś dziecku.

Więcej informacji uzyskasz na stronie.  https://www.oddajrower.pl/  

Rowery zbieramy do dnia 14 Grudnia,

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *